  • Panasonic NORTHERN MULTISPLIT CU-3Z75ABEC ārējais bloks, R32, 7.5/8.6kW, trīs pieslēgumiem
Datu lapa
Ielikt grozā
Āra iekārta Panasonic CU-3Z75ABEC NORTHERN MULTISPLIT, 8.6 kW
Āra iekārta Panasonic CU-3Z75ABEC Power Heat Multi ar 8,6 kW gaisa–gaisa siltumsūkni nodrošinās efektīvu un uzticamu jūsu mājas apkuri pat visaukstākajās ziemās. Šī āra iekārta ir īpaši izstrādāta darbam līdz pat –35 °C, padarot to ideāli piemērotu mūsu ziemeļu klimatam. Jaudīgais siltumsūknis nodrošina komfortablu temperatūru visa gada garumā, vienlaikus nodrošinot zemu elektroenerģijas patēriņu un patīkamu mikroklimatu telpā.
Power Heat Multi” gaiss-gaiss siltumsūknis - Panasonic - heating and  cooling systems
Priekšrocības un īpašības:
  • Siltumsūknis nav paredzēts dienvidu klimatam – tas ir ideāli piemērots ziemeļu apstākļiem.
  • Darbojas pat ekstremālās temperatūrās līdz –35 °C.
  • Jauns dizains antracīta pelēkā krāsā.
  • Efektīva apkure un dzesēšana: SCOP 4,60 un energoefektivitātes klase A++.
  • Aprīkots ar sildītāju kondensāta pannā, lai novērstu tās apledošanu.
  • Ātrāka cauruļu savienošana un vakuuma izsūkšana samazina montāžas laiku.
  • Vissezonas komforts – silts ziemā, patīkami vēss vasarā.
Panasonic NORTHERN MULTISPLIT – uzticama apkures un dzesēšanas sistēma
Komforts un elastība ar multisistēmu
Tehniskie dati
ParametrsVērtība
Izmēri (Āra iekārta)875 × 795 × 362 mm (P × A × D)
ZīmolsPanasonic
Produkta tipsĀra siltumsūkņa iekārta
VeidsGaisa/gaisa
KrāsaAntracīta pelēka
Maks. jauda (dzesēšana)7,5 kW
Maks. jauda (apkure)8,6 kW
Nominālā jauda7,5 kW
Vadība ar lietotniJā
Cauruļu izmēri1/4", 3/8"
Cauruļu savienojumiŠķidrums 1/4" / Gāze 3/8"
SCOP4,6
SEER8,0
Energoefektivitātes klase (kopā)A++
Energoefektivitātes klase (dzesēšana)A+
Energoefektivitātes klase (apkure)A++
Maks. trokšņa līmenis ārpus telpām63 dB
Aukstuma aģentsR32
Piemērots pieslēgumam centrālajai apkureiNē
Preces kodsCU-3Z75ABEC
EAN kods5025232964833
Šai precei piemērots :
Panasonic NORTHERN MULTISPLIT iekšējais bloks, R32, no 2,5 - 5.8 kW (3 varianti)