PAR MUMS :

TOPSANTEHNIKA.LV

Topsantehnika.lv ir interneta veikals, kas specializējas santehnikas un apkures produktu tirdzniecībā un uzstādīšanā. Mūsu mērķis ir nodrošināt plašu santehnikas un apkures preču klāstu un augstu kvalitāti klientiem visā Baltijā un Skandināvu valstīs.

Mēs piedāvājam plašu sortimentu nozarē pazīstamu zīmolu produktus, kas ietver Apkures katlu, Siltumsūkņu, kondicionieru, radiatoru, silto grīdu sistēmas, vannas istabas iekārtas, virtuves santehniku, dušas, tualetes podus un citus svarīgus santehnikas un apkures elementus. Visām precēm ir pieejama tehniskā informācija un apraksts, kas ietaupīs Jūsu laiku preču izvēlē ( ar šo mēs atšķiramies no citiem i-veikaliem)! Mūsu veikalā klienti atradīs tikai kvalitatīvas preces. 

Mūsu uzņēmumam ir arī profesionāla un draudzīga komanda, kas vienmēr ir gatava sniegt kompetentu konsultāciju. Mēs cenšamies nodrošināt lielisku klientu apkalpošanu, lai palīdzētu izvēlēties pareizo apkures un santehnikas risinājumu, sniegtu tehnisku informāciju un padomus par uzstādīšanu un apkopi.

Papildus tam, mēs novērtējam mūsu klientu laiku un ērtības, tāpēc mūsu interneta veikals ir pieejams 24/7. Tas nozīmē, ka klienti var iepirkties jebkurā diennakts laikā, bez jebkādiem ierobežojumiem vai ierastas veikala apmeklēšanas nepieciešamības. Mēs piedāvājam arī ātru un drošu piegādi, lai klienti varētu saņemt savus pasūtījumus ērti savās mājās, Pakomātos vai birojā.

Topsantehnika.lv ir uzņēmums, kas vēlas būt uzticams partneris visiem, kas meklē augstas kvalitātes apkures un santehnikas produktus Latvijā, Baltijā un Sakandināvu valstīs. Mēs strādājam, lai nodrošinātu apmierinātību un prieku mūsu klientiem, piedāvājot plašu izvēli, konsultāciju, izcilu apkalpošanu un ērtu iepirkšanās pieredzi.

PIEDĀVĀJAM UZSTĀDĪŠANAS DARBUS VISĀM PRECĒM KURAS IEGĀDĀTAS MŪSU I-VEIKALĀ.


Būvē vai remontē mājokli? Atsūti mums savu tāmi, mēs piedāvāsim izdevīgāku cenu!


Ražotāji kurus pārstāv TOP Santehnika LV : 

IZVĒLIES DROŠU PĀRDEVĒJU !

Pie mums iepirkties ir 100% droši un ātri !