LĪZINGS/NOMAKSA

TOPSANTEHNIKA.LV piedāvā preces iegādāties LĪZINGĀ vai uz nomaksu :

ESTO nomaksa šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nedarbojas!!!

1.variants

ESTO nomaksa – ja nevēlies maksāt visu summu uzreiz norēķinies pa daļām!

ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos maksājumu grafiku Tevis izvēlētam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode nodrošina lēmuma pieņemšanu reāllaikā un palīdzēs Tev pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, kā maksājumu metodi izvēlies ESTO nomaksu un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku. ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

  1.   Procentu likme no 19.9%
  2.               0EUR līguma noformēšanas maksa un 0EUR līguma administrešanas maksa
  3.             Termiņš – 3 līdz 60 mēnešiem

ESTO nomaksa ir pieejama visiem pilngadīgiem Latvijas Republikas rezidentiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc iesakām rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 1050 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12mēneši un fiksētā procentu likme 19.9 %,  līguma noformēšanas maksa 0,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 0,00 eiro gada procentu likme 21.8% ikmēneša maksājums 97,22 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 1166.64 eiro. Pirms līguma noslēgšanas izlasiet noteikumus un nosacījumus un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu. ESTO nomaksa pakalpojumu piedāvā un regulē ESTO LV AS.

KAS IR ESTO?

ESTO ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2016. Gadā Igaunijā. Zīmols radās, ņemot vērā nepieciešamību pēc jaunas paaudzes maksājumu risinājumiem, kas būtu piemēroti gan gala patērētājam, gan tirgotājam. Šodien ESTO piedāvā plašu maksājumu risinājumu klāstu Baltijā, un tā partneru tīklu veido vairāk nekā 2000 partneru un veikalu un vairāk nekā 200 000 klientu.


2.variants

ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt Tavus pirkumus 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas.

Lai norēķinātos par saviem pirkumiem pie apmaksas sadaļas izvēlieties populāro - ESTO 3 maksājumu veidu! Tas palīdzēs jums viegli sadalīt pirkumu 3 vienādās daļās ar 0 € procentiem un 0 € papildu maksu!

·         Bez papildu maksas

·         Vienkārši - trīs vienādi maksājumi trīs mēnešu laikā.

·         Pirmais maksājums vienmēr nākamajā mēnesī

KAS IR ESTO?

ESTO ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2016. Gadā Igaunijā. Zīmols radās, ņemot vērā nepieciešamību pēc jaunas paaudzes maksājumu risinājumiem, kas būtu piemēroti gan gala patērētājam, gan tirgotājam. Šodien ESTO piedāvā plašu maksājumu risinājumu klāstu Baltijā, un tā partneru tīklu veido vairāk nekā 2000 partneru un veikalu un vairāk nekā 200 000 klientu.

Piemērs: aizdevuma summa 150 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 3 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizēja līguma maksa 0EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 0 eiro, gada procentu likme 0% ikmēneša maksājums 50 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 150 eiro.

Ar noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties šeit: esto.eu/lv


3.variants

Inbank | Euronics

Lai iegūtu finansējumu nepieciešamo preču iegādei, piedāvājam noformēt līzingu:   InBank Latvija SIA

Ar ko sākt:

1. Izvēlies sev nepieciešamas preces mūsu veikalā.

2. Pievieno preces grozam un pasūti tās, piezīmēs ierakstot "Vēlos iegādāties līzingā".

3. Mūsu menedžeris pārliecināsies vai visas preces ir pieejamas.

4. Pēc pārdevēja preču apstiprināšanas (ar jums sazināsies mūsu specialists), zem ši aprakstajūs spiežat pogu "NOFORMĒT LĪZINGU" un aizpildiet visu nepieciešamo informāciju.

5. Kad līzings būs apstiprināts, pārdevējs ar jums sazināsies un vienosies par piegādi vai citu saņemšanas veidu!


Fiksēta procentu likme visiem klientiem: 7.9%*
Bez līguma noformēšanas maksas
Ikmēneša administrēšanas maksa: 0.79%*
Pieejamā aizdevuma summa: 70-10000 EUR*
Pieejamais aizdevuma termiņš: 3-72 mēneši.

    Aizņemieties atbildīgi! Pirms aizņemties, izvērtējiet savas finansiālās iespējas.


    Inbank | Euronics

Lai paatrināt pirkuma procesu, pēc līzinga noformēšanas paziņo pārdevējam rakstot uz 

[email protected]   vai zvanot uz +371  29287710