  • Panasonic NORTHERN MULTISPLIT CU-2Z50ABEC ārējais bloks, R32, 5.3/6.4kW, diviem pieslēgumiem
Datu lapa
Ielikt grozā
"Panasonic CU-2Z50ABEC 5,3 kW Multi-Split āra iekārta 2 iekšējām iekārtām | R32 | Power Heat"
Multi-Split āra iekārta Panasonic CU-2Z50ABEC | 5,3 kW | 6,4 kW
Multi-split āra iekārta antracīta pelēkā krāsā, paredzēta pieslēgšanai pie minimums 2 un maksimums 2 individuāli regulējamām iekšējām iekārtām. Saderīga ar Etherea sērijas sienas iekārtām ar individuālo jaudu no 2,0 līdz 5,0 kW.
Korpuss no laika apstākļiem izturīga tērauda loksnes, uz stingra rāmja. Aukstuma aģenta kontūrs pārslēdzams siltumsūkņa režīmā, ar izplešanās vārstiem. Kondensators no vara caurulēm ar uzpresētām alumīnija lamelēm. Invertera vadīts rotējošais virzuļkompresors klusam un energoefektīvam darbam. Pret vibrācijām izolēts. Dzesēšanas režīms nodrošināts līdz -10 °C āra temperatūrai, apkures režīms līdz -25 °C. Aprīkots ar notekpannas sildītāju aizsardzībai pret apledojumu. Kluss aksiālais ventilators ar tiešo piedziņu, elektroniski līdzsvarots, ar tranzistora motoru. Aukstuma aģents R32 ir rūpnieciski uzpildīts, divi lodveida pieslēgumi: 9,52 mm un 6,35 mm.
Tehniskie dati – Panasonic CU-2Z50ABEC 5,3 kW Multi-Split | R32 | Power Heat
Parametri Vērtības
Izmēri (Āra iekārta) 795 x 875 x 320 mm (A x P x D)
Aizsardzības drošinātājs 20 A
Pievienojamo iekšējo iekārtu skaits 2
Strāvas patēriņš (darbība/starts/dzesēšana/apkure) 5,7 / 6,8 / 15,6 A
Darba temperatūra (apkure) -25 līdz +24 °C
Darba temperatūra (dzesēšana) -10 līdz +46 °C
Gada enerģijas patēriņš apkurei (pie 1400 h) 2142 kWh
Gada enerģijas patēriņš dzesēšanai (pie 350 h) 441 kWh
Energoefektivitāte apkurei (SCOP) 4,4
Energoefektivitāte dzesēšanai (SEER) 8,0
Svars (āra iekārta) 58 kg
Apkures jauda (min.–max.) 6,40 kW (1,70 - 8,70)
Barošanas kabelis (min.) 3 x 2,5 mm²
Savienojuma kabelis starp iekšējo un āra iekārtu 4 x 2,5 mm²
Augstuma starpība starp āra un iekšējo iekārtu (maks.) 7,5 m
Aukstuma aģenta veids R32
Aukstuma aģenta iesmidzināšana Elektroniskais izplešanās vārsts āra iekārtā
Cauruļu garums starp iekšējo un āra iekārtu (maks.) 3–50 m (katrai iekšējai – 3–25 m)
Aukstuma aģenta uzpildījums (rūpnieciski) 1,92 kg
Papildus uzpilde par katru metru 20 g
Aukstuma aģenta sadalītājs nepieciešams Nē
Rūpnieciski uzpildītais aģents atbilst garumam 30 m
Savienojums (šķidruma caurule) 2 x 1/4" (6,35 mm)
Savienojums (gāzes caurule) 2 x 3/8" (9,52 mm)
Dzesēšanas jauda (min.–max.) 5,30 kW (2,11 - 7,50)
Dzesēšanas veids Gaisa dzesēšana / gaisa apkure
Jaudas patēriņš apkurei (min.–max.) 1,53 kW
Jaudas patēriņš dzesēšanai (min.–max.) 1,26 kW
Maksimālā pieslēgto iekšējo iekārtu jauda 4,00 – 8,50 kW
Skaņas spiediena līmenis (dzesēšana/apkure) 49 dB(A)
Skaņas jaudas līmenis (dzesēšana/apkure) 63 / 63 dB(A)
Barošana Āra iekārtā
Spriegums 220–240 V / 1 fāze / 50 Hz, N, PE
Siltumizolācija Visas caurules ar tvaika difūzijas necaurlaidību
Šai precei piemērots :
Panasonic NORTHERN MULTISPLIT iekšējais bloks, R32, no 2,5 - 5.8 kW (3 varianti)