  • Panasonic CU-3Z68TBE MULTI-SPLIT ārējais bloks, R32, 6.8/8.5kW trīs pieslēgumiem
Datu lapa
Ielikt grozā
Etherea stilīgās un izcilās īpašības.
Diena & Nakts. Ideāli piemērots 2 dienas un nakts zonām. Iespējama vienlaicīga lietošana.
Produktu klāsts, kas izstrādāts tieši jums
Atklājiet jaunākās paaudzes kondicionēšanas sistēmu
Tehniskā informācija
Āra bloks
CU-3Z68TBE
Iezīme
nanoe™ X
Dzesēšanas jauda
5.848 Kcal/h (6.80 kW)
Sildīšanas jauda
7.310 Kcal/h (8.50 kW)
Aukstumaģents
R-32
Ieteicamā platība
30+40 m²
Siltumsūknis
Jā
Nominālais patēriņš (dzesēšana/sildīšana)
1.86 / 2.15 kW