  • Panasonic CU-2Z41TBE MULTI-SPLIT ārējais bloks, R32, 4.1/4.6kW diviem pieslēgumiem
Datu lapa
Ielikt grozā
Etherea stilīgas un izcilas īpašības.
Diena & Nakts. Ideāli piemērots 2 dienas un nakts zonām. Vienlaicīga lietošana iespējama.
Produktu klāsts, kas izstrādāts tieši jums
Atklājiet jaunākās paaudzes gaisa kondicionēšanas sistēmu
Tehniskās detaļas
CU-2Z41TBE
Sērija
Free Multi Z
Dzesēšanas jauda
3.526 Kcal/h (4,10 kW)
Sildīšanas jauda
3.956 Kcal/h (4,60 kW)
Aukstumaģents
R-32
Ieteicamā platība
 m²
Siltumsūknis
Jā
Nominālais patēriņš (dzesēšana/sildīšana)
0,90 / 0,96 kW