  • Gaisa kondicionieris-siltumsūknis PANASONIC Etherea 7.1/8.2kW, balts, CS-Z71ZKEW / CU-Z71ZKE
Datu lapa
Ielikt grozā
PANASONIC Etherea ar nanoe™ X tehnoloģiju
Gudrs risinājums, lai jūsu māja būtu tīra, patīkama un mājīga
  • nanoe™ X tehnoloģija nepārtrauktai aizsardzības uzlabošanai (nanoe™ X Mark 2 ģenerators).
  • Elegants un stilīgs dizains
  • Augstākas SEER/SCOP vērtības, lai sasniegtu maksimālo energoefektivitātes klasi
  • Aerowings 2.0 tehnoloģija izcilam komfortam
  • Ērti lietojama tālvadības pults
  • Iebūvēts Wi-Fi adapteris tūlītējam savienojumam, izmantojot Panasonic Comfort Cloud lietotni
  • Savietojams ar Google Assistant un Amazon Alexa balss palīgiem
  • Konstrukcija un detaļas paredzētas ērtākai uzstādīšanai
Izsmalcināts dizains izcilai efektivitātei
Gaisa attīrīšana veselīgākai videi
Inteliģenta vadība
  • Integrēts Wi-Fi
  • Uzlabota vadība, izmantojot viedtālruni
  • Savietojams ar Google Assistant un Amazon Alexa
Augsta efektivitāte
Augstākais komforts
  • Aerowings 2.0 ar pilna garuma ventilācijas atverēm ērtai gaisa plūsmai
  • Īpaši klusa darbība (19 dB(A))
ethereum 3
ethereum 4ethereum 5
nanoe™ X: uzlabota 24/7 aizsardzība
Svaigs gaiss pirms došanās mājās
ethereum 6
Tehnoloģija maksimālam komfortam
  • Aerowings 2.0 – optimālai gaisa sadalei
Lielāks sekundārais asmens (72 mm), divreiz lielāks par tradicionālajiem modeļiem, ievērojami uzlabo spēju palielināt gaisa plūsmu.
  • Difūzā apkure
  • "Dušas dzesēšana"
Tehniskie dati
Matēts Etherea bloks ar nanoe™ X sistēmu un R32 aukstumnesēju
7,10 kW
KomplektsKIT-Z71-ZKE
Dzesēšanas jauda (nominālā)kW7.10
Dzesēšanas jauda (min.)kW0,98
Dzesēšanas jauda (maks.)kW8.50
EER (nomināls) (1)W/W3.24
EER (min.) (1)W/W2.33
EER (maks.) (1)W/W2.83
SEER (2)6,50 A++
Pdizains (dzesēšana)kW7.1
Ieejas jaudas dzesēšana (nominālā)kW2.19
Ieejas jaudas dzesēšana (min.)kW0.42
Ieejas jaudas dzesēšana (maks.)kW3.00
Gada enerģijas patēriņa dzesēšana (3)kWh/gadā382
Sildīšanas jauda (nominālā)kW8.20
Sildīšanas jauda (min)kW0,98
Apkures jauda (maks.)kW10.20
Sildīšanas jauda pie -7°CkW6.31
COP (nominālā) (1)W/W3.73
COP (min.) (1)W/W2.45
COP (maks.) (1)W/W3.31
SCOP (2)4,20 A+
Pprojektēšana pie -10°CkW5.5
Ieejas jaudas apkure (nominālā)kW2.20
Ieejas jaudas sildīšana (min)kW0,40
Ieejas jaudas apkure (maks.)kW3.08
Gada enerģijas patēriņš apkure (3)kWh/gadā1833
Iekštelpu vienībaCS-Z71ZKEW
Iekštelpu strāvas avotsIN230
Iekštelpu ieteicamais drošinātājsUN20
Iekštelpu savienojums iekštelpās/ārtelpāsmm²4x2,5
Iekštelpu gaisa plūsma (vēss)m³/min19.0
Iekštelpu gaisa plūsma (siltums)m³/min19.9
Mitruma noņemšanas apjomsL/h4.1
Iekštelpu skaņas spiediens (Cool-Hi) (4)dB(A)47
Iekštelpu skaņas spiediens (Cool-Lo) (4)dB(A)38
Iekštelpu skaņas spiediens (Cool-Q-Lo) (4)dB(A)30
Iekštelpu skaņas spiediens (Heat-Hi) (4)dB(A)47
Iekštelpu skaņas spiediens (Heat-Lo) (4)dB(A)38
Iekštelpu skaņas spiediens (Heat-Q-Lo) (4)dB(A)30
Iekštelpu izmēri (augstums)mm295
Iekštelpu izmēri (platums)mm1040
Iekštelpu izmēri (dziļums)mm244
Iekštelpu neto svarskg13
nanoe X ģeneratorsAtzīmē 3
Āra vienībaCU-Z71ZKE
Āra gaisa plūsma (vēss)m³/min44.7
Āra gaisa plūsma (siltums)m³/min45.8
Āra skaņas spiediens (Cool-Hi) (4)dB(A)52
Āra skaņas spiediens (Heat-Hi) (4)dB(A)54
Āra izmēri (augstums) (5)mm695
Āra izmēri (platums) (5)mm875
Āra izmēri (dziļums) (5)mm320
Āra neto svarskg45
Caurules diametrs (šķidrums)Collas (mm)1/4 (6,35)
Caurules diametrs (gāze)Collas (mm)5/8 (15,88)
Cauruļu garuma diapazonsm3 ~ 30
Pacēluma atšķirība (iekš/ārā) (6)m20
Caurules garums papildu gāzeim10
Papildus gāzes daudzumsg/m25
Aukstumaģents (R32) / CO2 Ekv.kg/t1,35 / 0,91
Darbības diapazons (vēss — min.)°C-10
Darbības diapazons (vēss — maks.)°C+43
Darbības diapazons (siltums — min.)°C-20
Darbības diapazons (siltums — maks.)°C+24
1) EER un COP vērtību aprēķins saskaņā ar EN14511.
2) Energomarķējuma skala no A+++ līdz D.
3) Gada elektroenerģijas patēriņš tiek aprēķināts saskaņā ar Direktīvu EU/626/2011.
5) Pievienojiet 70 mm caurules atvērumam.