  • Gaisa kondicionieris-siltumsūknis PANASONIC Etherea 3.5/4.0kW, balts, CS-Z35ZKEW / CU-Z35ZKE
Datu lapa
Ielikt grozā
PANASONIC Etherea ar nanoe™ X tehnoloģiju
Gudrs risinājums, lai jūsu māja būtu tīra, patīkama un mājīga
  • nanoe™ X tehnoloģija nepārtrauktai aizsardzības uzlabošanai (nanoe™ X Mark 2 ģenerators).
  • Elegants un stilīgs dizains
  • Augstākas SEER/SCOP vērtības, lai sasniegtu maksimālo energoefektivitātes klasi
  • Aerowings 2.0 tehnoloģija izcilam komfortam
  • Ērti lietojama tālvadības pults
  • Iebūvēts Wi-Fi adapteris tūlītējam savienojumam, izmantojot Panasonic Comfort Cloud lietotni
  • Savietojams ar Google Assistant un Amazon Alexa balss palīgiem
  • Konstrukcija un detaļas paredzētas ērtākai uzstādīšanai
Izsmalcināts dizains izcilai efektivitātei
Gaisa attīrīšana veselīgākai videi
Inteliģenta vadība
  • Integrēts Wi-Fi
  • Uzlabota vadība, izmantojot viedtālruni
  • Savietojams ar Google Assistant un Amazon Alexa
Augsta efektivitāte
Augstākais komforts
  • Aerowings 2.0 ar pilna garuma ventilācijas atverēm ērtai gaisa plūsmai
  • Īpaši klusa darbība (19 dB(A))
ethereum 3
ethereum 4ethereum 5
nanoe™ X: uzlabota 24/7 aizsardzība
Svaigs gaiss pirms došanās mājās
ethereum 6
Tehnoloģija maksimālam komfortam
  • Aerowings 2.0 – optimālai gaisa sadalei
Lielāks sekundārais asmens (72 mm), divreiz lielāks par tradicionālajiem modeļiem, ievērojami uzlabo spēju palielināt gaisa plūsmu.
  • Difūzā apkure
  • "Dušas dzesēšana"
Tehniskie dati
Matēts Etherea bloks ar nanoe™ X sistēmu un R32 aukstumnesēju
3,50 kW
KomplektsKOMPLEKTS-Z35-ZKE
Dzesēšanas jauda (nominālā)kW3.50
Dzesēšanas jauda (min.)kW0,85
Dzesēšanas jauda (maks.)kW4.20
EER (nomināls) (1)W/W4.27
EER (min.) (1)W/W4.25
EER (maks.) (1)W/W3.62
SEER (2)9.50 A+++
Pdizains (dzesēšana)kW3.5
Ieejas jaudas dzesēšana (nominālā)kW0,82
Ieejas jaudas dzesēšana (min.)kW0.20
Ieejas jaudas dzesēšana (maks.)kW1.16
Gada enerģijas patēriņa dzesēšana (3)kWh/gadā129
Sildīšanas jauda (nominālā)kW4.00
Sildīšanas jauda (min)kW0,80
Apkures jauda (maks.)kW5.50
Sildīšanas jauda pie -7°CkW3.2
COP (nominālā) (1)W/W4.55
COP (min.) (1)W/W4.44
COP (maks.) (1)W/W3.77
SCOP (2)5.20 A+++
Pprojektēšana pie -10°CkW2.9
Ieejas jaudas apkure (nominālā)kW0,88
Ieejas jaudas sildīšana (min)kW0.18
Ieejas jaudas apkure (maks.)kW1.46
Gada enerģijas patēriņš apkure (3)kWh/gadā781
Iekštelpu vienībaCS-Z35ZKEW
Iekštelpu strāvas avotsIN230
Iekštelpu ieteicamais drošinātājsUN16
Iekštelpu savienojums iekštelpās/ārtelpāsmm²4 x 1,5
Iekštelpu gaisa plūsma (vēss)m³/min12.7
Iekštelpu gaisa plūsma (siltums)m³/min14.4
Mitruma noņemšanas apjomsL/h2
Iekštelpu skaņas spiediens (Cool-Hi) (4)dB(A)42
Iekštelpu skaņas spiediens (Cool-Lo) (4)dB(A)28
Iekštelpu skaņas spiediens (Cool-Q-Lo) (4)dB(A)19
Iekštelpu skaņas spiediens (Heat-Hi) (4)dB(A)43
Iekštelpu skaņas spiediens (Heat-Lo) (4)dB(A)33
Iekštelpu skaņas spiediens (Heat-Q-Lo) (4)dB(A)19
Iekštelpu izmēri (augstums)mm295
Iekštelpu izmēri (platums)mm870
Iekštelpu izmēri (dziļums)mm229
Iekštelpu neto svarskg11
nanoe X ģeneratorsAtzīmē 3
Āra vienībaCU-Z35ZKE
Āra gaisa plūsma (vēss)m³/min29.8
Āra gaisa plūsma (siltums)m³/min29.8
Āra skaņas spiediens (Cool-Hi) (4)dB(A)48
Āra skaņas spiediens (Heat-Hi) (4)dB(A)50
Āra izmēri (augstums) (5)mm542
Āra izmēri (platums) (5)mm780
Āra izmēri (dziļums) (5)mm289
Āra neto svarskg31
Caurules diametrs (šķidrums)Collas (mm)1/4 (6,35)
Caurules diametrs (gāze)Collas (mm)3/8 (9,52)
Cauruļu garuma diapazonsm3 ~ 15
Pacēluma atšķirība (iekš/ārā) (6)m15
Caurules garums papildu gāzeim7.5
Papildus gāzes daudzumsg/m10
Aukstumaģents (R32) / CO2 Ekv.kg/t0,81 / 0,55
Darbības diapazons (vēss — min.)°C-10
Darbības diapazons (vēss — maks.)°C+43
Darbības diapazons (siltums — min.)°C-20
Darbības diapazons (siltums — maks.)°C+24
1) EER un COP vērtību aprēķins saskaņā ar EN14511.
2) Energomarķējuma skala no A+++ līdz D.
3) Gada elektroenerģijas patēriņš tiek aprēķināts saskaņā ar Direktīvu EU/626/2011.
5) Pievienojiet 70 mm caurules atvērumam.