  • Gaisa kondicionieris PANASONIC TZ 7.1/8.6kW , R32 , CS-TZ71ZKEW / CU-TZ71ZKE
Datu lapa
Ielikt grozā
Īpaši kompakts TZ ar nanoe™ X tehnoloģiju
Ideāls gaisa kondicionieris jūsu mājas mazākajām telpām. Superkompakts siltumsūknis, tomēr efektīvs.
  • nanoe™ X tehnoloģija, lai uzlabotu aizsardzību 24/7
  • Kompakts un elegants dizains ar tikai 779 mm platumu
  • Iebūvēts Wi-Fi tūlītējai savienojamībai, izmantojot Panasonic Comfort Cloud App
  • Savietojams ar Google Assistant un Amazon Alexa
  • Viegli lietojams tālvadības pults
  • Aerowings, lai kontrolētu gaisa vilkmes virzienu
  • Veiktspēja pārbaudīta pie -15°C āra temperatūras
Balss vadība. Vārdi dara vairāk nekā darbības
nanoe™️ X: improving protection 24/7
7 effects of nanoe™ X – Panasonic unique technology
1. Deodorises:
Odours
2. Capacity to inhibit 5 types of pollutants:
Bacteria and viruses - Mould - Allergens - Pollen - Hazardous substances
3. Moisturises:
Skin and hair
nanoe™ X, internationally-validated technology in testing facilities
99,9 %* of certain bacteria inhibited*
Specifikācijas
Īpaši kompakts TZ ar nanoe™ X R32
7,10 kW
KomplektsKIT-TZ71-ZKE
Dzesēšanas jauda (min.)kW0,98
Dzesēšanas jauda (maks.)kW8,40
EER (nomināls) (1)W/W3,23
EER (min.) (1)W/W2,33
EER (maks.) (1)W/W2,80
Pdizains (dzesēšana)kW7,1
Ieejas jaudas dzesēšana (nominālā)kW2,20
Ieejas jaudas dzesēšana (min.)kW0,42
Ieejas jaudas dzesēšana (maks.)kW3,00
Gada enerģijas patēriņa dzesēšana (3)kWh/g401
Sildīšanas jauda (min)kW0,98
Apkures jauda (maks.)kW10,20
Sildīšanas jauda pie -7°CkW6,31
COP (nominālā) (1)W/W3,71
COP (min.) (1)W/W2,45
COP (maks.) (1)W/W3,29
Pprojektēšana pie -10°CkW5,5
Ieejas jaudas apkure (nominālā)kW2,21
Ieejas jaudas sildīšana (min)kW0,40
Ieejas jaudas apkure (maks.)kW3,10
Gada enerģijas patēriņš apkure (3)kWh/g1.878
Iekštelpu vienībaCS-TZ71ZKEW
Iekštelpu strāvas avotsV230
Iekštelpu ieteicamais drošinātājsA20
Iekštelpu savienojums iekštelpās/ārtelpāsmm²4 x 2,5
Iekštelpu gaisa plūsma (vēss)m³/min19,0
Iekštelpu gaisa plūsma (siltums)m³/min19,9
Mitruma noņemšanas apjomsL/h4,1
Iekštelpu skaņas spiediens (vēsi -Hi) (4)dB(A)47
Iekštelpu skaņas spiediens (vēss — zems) (4)dB(A)38
Iekštelpu skaņas spiediens (vēss -Q-Lo) (4)dB(A)35
Iekštelpu skaņas spiediens (siltums — augsts) (4)dB(A)47
Iekštelpu skaņas spiediens (siltums - Lo) (4)dB(A)38
Iekštelpu skaņas spiediens (siltums -Q-Lo) (4)dB(A)35
Iekštelpu izmēri (augstums)mm295
Iekštelpu izmēri (platums)mm1.040
Iekštelpu izmēri (dziļums)mm244
Iekštelpu neto svarskg13
nanoe X ģeneratorsAtzīmēt 1
Āra gaisa plūsma (vēss)m³/min44,7
Āra gaisa plūsma (siltums)m³/min45,8
Āra skaņas spiediens (vēsi -Hi) (4)dB(A)52
Āra skaņas spiediens (karstums — augsts) (4)dB(A)54
Āra izmēri (augstums) (5)mm695
Āra izmēri (platums) (5)mm875
Āra izmēri (dziļums) (5)mm320
Āra neto svarskg45
Caurules diametrs (šķidrums)collas (mm)1/4 (6,35)
Caurules diametrs (gāze)collas (mm)5/8 (15,88)
Cauruļu garuma diapazonsm3 ~ 30
Pacēluma atšķirība (iekš/ārā) (6)m20
Caurules garums papildu gāzeim10
Papildus gāzes daudzumsg/m25
(1) EER un COP aprēķinu pamatā ir EN14511.
(2) Enerģijas marķējuma skala no A+++ līdz D.
(3) Gada enerģijas patēriņu aprēķina saskaņā ar EU/626/2011.
(5) Pievienojiet 70 mm cauruļvadu pieslēgvietai.