  • Gaisa kondicionieris PANASONIC TZ 2.5/3.3kW , R32 , CS-TZ25ZKEW / CU-TZ25ZKE
Datu lapa
Ielikt grozā
Īpaši kompakts TZ ar nanoe™ X tehnoloģiju
Ideāls gaisa kondicionieris jūsu mājas mazākajām telpām. Superkompakts siltumsūknis, tomēr efektīvs.
  • nanoe™ X tehnoloģija, lai uzlabotu aizsardzību 24/7
  • Kompakts un elegants dizains ar tikai 779 mm platumu
  • Iebūvēts Wi-Fi tūlītējai savienojamībai, izmantojot Panasonic Comfort Cloud App
  • Savietojams ar Google Assistant un Amazon Alexa
  • Viegli lietojams tālvadības pults
  • Aerowings, lai kontrolētu gaisa vilkmes virzienu
  • Veiktspēja pārbaudīta pie -15°C āra temperatūras
Balss vadība. Vārdi dara vairāk nekā darbības
nanoe™️ X: improving protection 24/7
7 effects of nanoe™ X – Panasonic unique technology
1. Deodorises:
Odours
2. Capacity to inhibit 5 types of pollutants:
Bacteria and viruses - Mould - Allergens - Pollen - Hazardous substances
3. Moisturises:
Skin and hair
nanoe™ X, internationally-validated technology in testing facilities
99,9 %* of certain bacteria inhibited*
Specifikācijas
Īpaši kompakts TZ ar nanoe™ X R32
2,50 kW
KomplektsKOMPLEKTS-TZ25-ZKE
Dzesēšanas jauda (min.)kW0,85
Dzesēšanas jauda (maks.)kW3,00
EER (nomināls) (1)W/W3,85
EER (min.) (1)W/W4,05
EER (maks.) (1)W/W3,41
Pdizains (dzesēšana)kW2,5
Ieejas jaudas dzesēšana (nominālā)kW0,65
Ieejas jaudas dzesēšana (min.)kW0,21
Ieejas jaudas dzesēšana (maks.)kW0,88
Gada enerģijas patēriņa dzesēšana (3)kWh/g123
Sildīšanas jauda (min)kW0,80
Apkures jauda (maks.)kW4,10
Sildīšanas jauda pie -7°CkW2,70
COP (nominālā) (1)W/W4,18
COP (min.) (1)W/W4,21
COP (maks.) (1)W/W3,66
Pprojektēšana pie -10°CkW2,4
Ieejas jaudas apkure (nominālā)kW0,79
Ieejas jaudas sildīšana (min)kW0,19
Ieejas jaudas apkure (maks.)kW1,12
Gada enerģijas patēriņš apkure (3)kWh/g730
Iekštelpu vienībaCS-TZ25ZKEW
Iekštelpu strāvas avotsV230
Iekštelpu ieteicamais drošinātājsA16
Iekštelpu savienojums iekštelpās/ārtelpāsmm²4 x 1,5
Iekštelpu gaisa plūsma (vēss)m³/min11,0
Iekštelpu gaisa plūsma (siltums)m³/min11,5
Mitruma noņemšanas apjomsL/h1,5
Iekštelpu skaņas spiediens (vēsi -Hi) (4)dB(A)40
Iekštelpu skaņas spiediens (vēss — zems) (4)dB(A)26
Iekštelpu skaņas spiediens (vēss -Q-Lo) (4)dB(A)20
Iekštelpu skaņas spiediens (siltums — augsts) (4)dB(A)40
Iekštelpu skaņas spiediens (siltums - Lo) (4)dB(A)27
Iekštelpu skaņas spiediens (siltums -Q-Lo) (4)dB(A)22
Iekštelpu izmēri (augstums)mm290
Iekštelpu izmēri (platums)mm779
Iekštelpu izmēri (dziļums)mm209
Iekštelpu neto svarskg8
nanoe X ģeneratorsAtzīmēt 1
Āra gaisa plūsma (vēss)m³/min30,0
Āra gaisa plūsma (siltums)m³/min28,9
Āra skaņas spiediens (vēsi -Hi) (4)dB(A)47
Āra skaņas spiediens (karstums — augsts) (4)dB(A)48
Āra izmēri (augstums) (5)mm542
Āra izmēri (platums) (5)mm780
Āra izmēri (dziļums) (5)mm289
Āra neto svarskg25
Caurules diametrs (šķidrums)collas (mm)1/4 (6,35)
Caurules diametrs (gāze)collas (mm)3/8 (9,52)
Cauruļu garuma diapazonsm3 ~ 15
Pacēluma atšķirība (iekš/ārā) (6)m15
Caurules garums papildu gāzeim7,5
Papildus gāzes daudzumsg/m10
(1) EER un COP aprēķinu pamatā ir EN14511.
(2) Enerģijas marķējuma skala no A+++ līdz D.
(3) Gada enerģijas patēriņu aprēķina saskaņā ar EU/626/2011.
(5) Pievienojiet 70 mm cauruļvadu pieslēgvietai.