  • Granulu katls Ferroli BIOPELLET PRO 24 kW (LSBBP24T)
Datu lapa
Ielikt grozā
BIOPELLET PRO 24 kW LSBBP24T videi draudzīgs, automatizēts granulu katls ar ūdens apvalku un lielu granulu tvertni
• Jauda: 8,3 - 24,0 kW
• Ekonomisks un videi draudzīgs siltuma avots
• Ierīces atbilst ECO DESIGN stingrajām emisijas prasībām
• Liela granulu tvertne ar ietilpību 105 kg (7 maisi pa 15 kg)
• Granulu patēriņš no 1,5 kg/h līdz 4,8 kg/h
• Darbība pilnā slodzē ar pilnu tvertni - 22h (saražotais siltums 525 kW)