  • Granulu katls Ferroli BIOPELLET PRO 18 kW (LSBBP18T)
Datu lapa
Ielikt grozā
BIOPELLET PRO 18 kW LSBBP18T videi draudzīgs, automatizēts granulu katls ar ūdens apvalku un lielu granulu tvertni
• Enerģijas klase: A++
• Jauda: 6,6 - 18,0 kW
• Ekonomisks un videi draudzīgs siltuma avots
• Ierīces atbilst ECO DESIGN stingrajām emisijas prasībām
• Liela granulu tvertne ar ietilpību 105 kg (7 maisi pa 15 kg)
• Granulu patēriņš no 0,72 kg/h līdz 2,4 kg/h
• Darbība pilnā slodzē ar pilnu tvertni - 44h (saražotais siltums 525 kW)